Втілення в життя Житомирських проектів – ЧУДНІВ СЬОГОДНІ

Втілення в життя Житомирських проектів

Обласна регіональна комісія оцінила усі проекти Житомирської області, які подавалися на конкурс для фінансування з ДФРР, та обрала 26 проектів із 78.
В Чуднівському районі за кошти Державного фонду регіонального розвитку буде співфінансуватися два проекти Краснопільської ОТГ.
Повідомляє сайт ЖИТОМИР СЬОГОДНІ  посилаючись на сайт Чуднівської районної державної аміністрації.
На реалізацію проектів Краснопільської ОТГ передбачено спів фінансування з Державного фонду регіонального розвитку в сумі 2797,9987 тис.грн.

Протягом року планується реалізувати наступні проекти:

–    Будівництво водогінних мереж в селі Краснопіль Чуднівського району Житомирської області, загальною кошторисною вартістю – 2644,547 тис.грн., в тому числі: за рахунок коштів ДФРР–1851,1829 тис.грн., коштів місцевого бюджету –793,3641 тис.грн.;

–    Будівництво станції знезалізнення питної води та водогінних мереж по вулицях Молочківська, Польова, Берегова, Леніна (частково) в  с. Стетківці Чуднівського району Житомирської області, загальною кошторисною вартістю – 1352,594 тис.грн., в тому числі: за рахунок коштів ДФРР –946,8158 тис.грн., коштів місцевого бюджету – 405,7782 тис.грн..

Реалізація проектів дасть можливість підвищити рівень якості послуг, що надаються населенню з питного водопостачання та забезпечити населення сіл Краснопіль та Стетківці безперервним водопостачанням.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*