Відбулося засідання колегії Коростишівської РДА – ЧУДНІВ СЬОГОДНІ

Відбулося засідання колегії Коростишівської РДА

4 травня під керівництвом голови райдержадміністрації В.М.Купрійчука пройшло засідання колегії райдержадміністрації, пише сайт Коростишів Сьогодні з посиланням на Коростишівську РДА.

Начальник відділу економічного розвитку, торгівлі та інфраструктури райдержадміністрації Потійчук Н.Г. розповіла присутнім про стан утримання автомобільних доріг в районі та шляхи вирішення питань щодо їх поліпшення у 2017 році.

Зокрема відмітила, що утриманням автомобільних шляхів в районі займаються ДП «Філія Коростишівський райавтодор» та КП «Коростишівський комунальник».

Протяжність вулиць та доріг району становить близько 650 км. У віданні ДП «Філія Коростишівський райавтодор» знаходиться 302,3 км, з яких: 238,5 км дороги загального користування, 62,2 км – дороги обласного значення та 1,6 км  територіальні дороги.

КП «Коростишівський комунальник» обслуговує – 91,0 км доріг комунальної власності міста.

На балансі сільських рад району перебуває біля 255 км вулиць та доріг комунальної власності.

Більше 60% доріг – мають тверде покриття.

На мережі автомобільних доріг знаходиться 22 мостові споруди, загальною довжиною 497метрів.

Із метою підтримки дорожньої галузі району, а саме філії «Коростишівський райавтодор» було розроблено та затверджено Програму розвитку дорожнього господарства Коростишівського району на 2016-2018 роки. Під дану програму в 2016 році було виділено 120,0 тис.грн. на придбання матеріалів необхідних для проведення ремонту дорожнього покриття. Дані кошти були використані на частковий поточний ремонт доріг по таких населених пунктах: Шахворостівка- Горіхове- Осикове, Борок-Радівка, Вільня-Здвижка, Садове-Травневе. Для роботи підприємства були також закуплені паливно-мастильні матеріали.

У 2017 році вже виділено по програмі дорожнього господарства 180,0 тис.грн.

Міською та сільськими радами у 2016 році було проведено значну роботу по ремонту доріг комунальної власності.

У цілому органами місцевого самоврядування на ремонт доріг було використано 11млн.457,6 тис.грн.

Зі співдоповідями по даному питанню виступили начальник відділу житлово-комунального господарства та цивільного захисту населення райдержадміністрації І.Л. Панченко та начальник філії “Коростишівський райавтодор” С.В.Герасименко.

«Про хід проведення весняно-польових робіт агропромислового комплексу» прозвітувала начальник управління агропромислового розвитку райдержадміністрації Я.П.Нечипоренко.

По результатах розглянутих питань, членами колегії прийнято відповідні рішення.

Джерело: Коростишів Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*