На Житомирщині незаконно вирубують ліси – ЧУДНІВ СЬОГОДНІ

На Житомирщині незаконно вирубують ліси

21 липня поліцейські розпочали кримінальні провадження понезаконній порубці лісу у Пулинському районі та крадіжці деревини уПопільнянському. Затримано троє осіб та транспортний засіб, атакож вилучено викрадене. Триває з’ясування всіх обставин, пише ЖИТО – МИР.

До Пулинського відділення поліції надійшла інформація від працівниківлісництва про те, що у лісі поблизу с. Білки невідомі вирубали 9 дерев породи дуб та вивозять їх.

За вказаним повідомленням поліцейські близько 3.00 ночі затрималипоблизу с. Кам’яного Броду Баранівського району автомобіль «ЗІЛ-131» здеревиною.

У ході першочергової перевірки з’ясовано, що транспортний засіб належитьпідприємству з виготовлення меблів, а за його кермом перебував 31-річний житель смт. Романова.

Автомобіль разом з керманичем було доставлено до відділення поліції дляз’ясування всіх обставин, а за вказаним фактом розпочато кримінальнепровадження за ст. 246 (Незаконна порубка лісу) Кримінального кодексуУкраїни.

За словами водія ЗІЛ, він не знав про незаконне переміщення деревини, авиконував перевезення відповідно до усного договору з приватнимзамовником.

Цього ж дня, точніше ночі, поблизу смт. Корнина Попільнянського районусталася крадіжка понад двох десятків колод сосни. Про це до поліціїповідомили теж лісівники.

Під час перевірки інформації було встановлено, що до викрадення деревинипричетні двоє місцевих жителів, 18 та 19 років. Колоди вилучені за місцемпроживання парубків. Вони зізнались у вчиненні протиправних дій.

Кримінальне провадження за вказаним фактом проводиться за ст. 185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Усім трьом затриманим може загрожувати як штраф, так і позбавлення волітерміном до 3 років.

Триває з’ясування всіх обставин.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*