Мобільний сервісний центр МВС у Олевську надав послуги багатьом жителям району – ЧУДНІВ СЬОГОДНІ

Мобільний сервісний центр МВС у Олевську надав послуги багатьом жителям району

4 травня відбулась перша робоча поїздка мобільного сервісного центру МВС у місто Олевськ, де мешканці району та прилеглих населених пунктів впродовж дня обмінюють свої посвідчення водія або зареєструють транспортні засоби, пише сайт Олевськ Сьогодні з посиланням на Олевську районну раду.

Сучасний пересувний центр оснащений обладнанням, за допомогою якого фахівці надають громадянам найпопулярніші послуги сервісних центрів МВС: реєстрація та перереєстрація транспортних засобів, заміна посвідчення водія, видача міжнародного посвідчення водія, а також прийом запитів на отримання довідок про відсутність чи наявність судимостей.

Такі сервісні центри створені з метою забезпечити комфорт громадянам які проживають у віддалених населених пунктах області під час отримання державних послуг, адже дають можливість зекономити час та кошти витрачені на дорогу до найближчого стаціонарного сервісного центру МВС.

Попередньо ознайомитися з переліком документів, необхідних для отримання будь-якої послуги, можна на сайті ГСЦ МВС hsc.gov.ua  та за телефоном (044) 290-19-88.

Джерело: Олевськ Сьогодні

Читайте также:

Самые безжалостные дети-убийцы в истории

Назван самый сексуальный холостяк Земли

57-летняя модель удивила своими формами

Как снять головную боль за несколько минут?

18-летняя модель продала свою невинность на аукционе за 2,3 миллиона евро

Leave a comment

Your email address will not be published.


*