Голова райради взяв учать у “Децентралізації” – ЧУДНІВ СЬОГОДНІ

Голова райради взяв учать у “Децентралізації”

Голова районної ради Сергій М’ялківський взяв участь у  регіональній конференції «Децентралізація. Історія успіху ОТГ Житомирщини. Нові завдання», яка відбулася в конгрес-холі Житомирського інституту 24 травня.

Повідомляє сайт БАРАНІВКА СЬОГОДНІ посилаючись на офіційний  сайт Баранівської районної ради.

Участь в ній взяли представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України Юрій Ганущак  та Микола Рубчак, директор з науки та розвитку Інституту громадянського суспільства Анатолій Ткачука.

Конференцію відкрили голова обласної державної адміністрації Ігор Гундич та заступник голови обласної ради Максим Вілівчук.

Голови об’єднаних територіальних  громад,  які об’єднались одними з перших, поділились своїм досвідом з іншими. Голови районних рад та адміністрацій мали змогу поспілкуватись з експертами Мінрегіонбуду щодо долі районів, які є майже повністю об’єднані і центр знаходиться в об’єднаній громаді.

Конференція організована Житомирським  відокремленим підрозділом установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» за підтримки Житомирської обласної ради та облдержадміністрації.

Джерело:  БАРАНІВКА СЬОГОДНІ

Leave a comment

Your email address will not be published.


*