Чоловіка затримлаи за крадіжку майна – ЧУДНІВ СЬОГОДНІ

Чоловіка затримлаи за крадіжку майна

До місцевого відділу поліції звернувся 31-річний голова сільради із заявою про те, що в с. Пулино-Гута було вчинено крадіжку майна з місцевого стадіону. Поліцейські з’ясували, що до вчинення злодіяння причетний 62-річний місцевий житель, пише ЖИТО-МИР з посиланням на ГУНП в Житомирській області.

Дільничні офіцери поліції з’ясували, що зловмисник викрав зі спортивного майданчика 7 залізобетонних стовпчиків. За отриманими даними, крадіжку він вчинив уночі.

Інформація про подію була внесена до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст.185 (Крадіжка) Кримінального кодексу України.

Провівши низку спеціальних заходів, поліцейські встановили, що до скоєння кримінального правопорушення причетний 62-річний місцевий житель. У чоловіка вилучили викрадене.

Нині триває з’ясування всіх обставин події. Учинення подібних протиправних дій може обернутися для чоловіка штрафом від 50 до 100 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян або громадськими роботами на строк від 80 до 240 годин, або виправними роботами на строк до 2 років, або арештом на строк до 6 місяців, або позбавленням волі на строк до 3 років.

Leave a comment

Your email address will not be published.


*